fbpx

Vaše benefity

Práca v našej spoločnosti je zárukou profesionality, stability a silného portfólia zamestnaneckých benefitov, ktoré neustále rozširujeme s cieľom podporiť a postarať sa v maximálnej miere o každého z Vás. A to nielen v práci, ale i mimo nej, vždy keď budete našu pomoc potrebovať.

Špecialisti na prácu v Nemecku

Každoročne pomôžeme vycestovať za prácou do Nemecka viac ako 1.000 ľuďom. Či už ste jednotlivec, pár, alebo skupina, skúsený odborník alebo čerstvý absolvent, ponúkneme Vám pracovné miesto podľa Vašich schopností a preferencií.

Viame Vás dokonca často krát zamestnanť aj keď neovládate nemčinu a to na projektoch, kde snami prcuje už väčšia skupina slovákov / čechov.

Nemecká pracovná zmluva

Spolupracujeme s poprednými Nemeckými spoločnosťami. S nami máte istotu, že výplata Vám príde na účet včas. Dovolenka je Vám preplácaná podľa nemeckých zákonov. Sociálne, zdravotné a dôchodkové poistenie je za Vás taktiež odvádzané v súľade s nemeckou legislatívou.

Zabezpečené ubytovanie

Ubytovanie máte samozrejme vždy zabezpečené a v závislosti od konkrétneho projektu, Vám na nájom budeme mesačne prispievať, alebo pri niektorých pozíciách dokonca nájom uhradíme za Vás v plnej výške.

Slovenský
koordinátor

Náš skúsený koordinátor Vás privíta na dohodnutom mieste, ukáže Vám ubytovanie, poskytne všetky podstatné informácie a predstaví Vás v práci. Taktiež je osobou, na ktorú sa môžete kedykoľvek obrátiť, či už v práci, alebo mimo nej.

Exkluzivita
ponúk

Ponúkneme Vám atraktívne pracovné ponuky, ktoré nikde inde v našich končinách nenájdete. Spolupracujeme s Top Nemeckými spoločnosťami, ktorí sú často krát lídrami vo svojich segmentoch.

Slovenský / český kolektív

Na našich projektoch poväčšine zamestnávame celé skupiny našich krajanov, čiže Vašimi najbližšími spolupracovníkmi budú pracovníci zo Slovenska a Čiech.

Vrátenie dane a prídavky na deti

Naši zamestnanci majú možnosť cez nášho partnera - slovenskú spoločnosť TJ-Legal, s.r.o. navýšíť svoj príjem zo zahraničia a to v nasledovných prípadoch:

  • Vrátenie dane z Nemecka
  • Žiadosť o nemecké prídavky na dieťa (deti)

Tento nový benefit pre našich zamestnancov Vám taktiež prináša možnosť využiť služby nášho partnera za zvýhodnené ceny.

Takýmto spôsobom poskytujeme našim zamestnancom možnosť (ak sĺňajú jednotlivé požiadavky) obdržať dodatočné finančné prostriekdy v rozmedzí niekoľkých stoviek až tisícov eur ročne.

Snažíme sa byť čo najbližšie pri Vás a preto nemusíte nikam chodiť!

Všetko vybavíte z pohodlia Vášho domova. Stačí reagovať na niektorú z našich aktuálnych pracovných ponúk. My Vás následne budeme kontakovať a pomôžeme Vám nájsť si lepšiu prácu ihneď !